Rudzātu vidusskolai izcili sasniegumi Draudzīga aicinājuma fonda Skolu reitingā.


Darbs dara darītāju- tā varētu teikt par aizvadītā gada paveikto Rudzātu vidusskolā. Jau 7 gadus skola lepojas ar augstiem sasniegumiem mācību priekšmetu olimpiādēs valstī, iegūstot 1.vietu lauku skolu grupā, un 2.-6.vietu visus skolu kopvērtējumā ik gadus.
Šogad 25. novembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Ziedoņa zālē, notika Draudzīgā aicinājuma fonda Skolu reitinga 2019, apbalvošanas ceremonija. Rudzātu vidusskola sagādāja pārsteigumu reitinga veidotājiem, jo visu skolu 2018./2019. mācību gada kopsavilkumā pēc sasniegumiem valsts un atklātajās olimpiādēs ierindojas 2.vietā, vien 1,4 procentus aiz Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas. Tāpēc saņēma Draudzīgā aicinājuma balvu par izciliem sasniegumiem valsts un atklātajās olimpiādēs, kā arī zinātniskajos lasījumos. Kā atzīmēja Draudzīgā aicinājuma balvas dibinātājs Jānis Endele, tas ir nebijis gadījums, ka tik maza skola apiet valsts grandus un tik ļoti pietuvojas Rīgas valsts 1.ģimnāzijai. Vēl mazlietiņ pietrūka, lai apsteigtu arī viņus.
Sasniegums kaldināts grūtā un pacietīgā skolotāju un skolēnu darbā- ik dienas, ik stundu. Mēs lepojamies ar mūsu pedagogiem, skolēniem un viņu vecākiem un sakām paldies par padarīto.

Priecē, ka par mūsu skolu atzinīgus vārdus runā arī masu medijos.
Latvijas Radio 1
Latvijas Radio 2

Rudzātu vidusskolas direktore Valentīna Vaivode